Wyróżnione przez RadioParrot – Restauracja w Warszawie

UPDATE: Podtrzymanie poziomu dnia 20.01.2019

Wyróżnienie dla Persony: Wioletta, Pizza Hut, ul. Łabiszyńska 29, 03-204 Warszawa

Redakcja RadioParrot wyróżnia za: profesjonalizm, managerskie słownictwo, menu podano w/g zamówienia, bardzo miła obsługa, pracownica pamiętała o swojej firmie, dodała dodatkowo kartę, a ze zdziwieniem nasza grupa spojrzała na rachunek na którym od obsługi bezpośredniej dodano słowa ‘Miłego Dnia i uśmiechniętą ikonkę.

Rachunek był średni, zamówiliśmy co zwykle podstawa Pizza różnego rodzaju, jakieś dodatki do picia, standard.

Jako pierwsza restauracja sieci PizzaHut, a w szczególności obsługa nie zmieniła zamówienia, podano nam to co zamówiliśmy, wyróżniono firmę, koleżanki i kolegów, a sama jako bezpośrednio podająca nic o sobie, bardzo skromnie, ponadto bardzo dużym zaskoczeniem okazało się, że otrzymaliśmy Kartę, która zbiera punkty dla Konsumenta, które można w przyszłości wykorzystać na otrzymanie dodatków w menu restauracji. Kartę tą otrzymaliśmy po raz pierwszy, a odwiedziliśmy większość PizzaHut w Warszawie – Zaskoczenie !

RadioParrot gratuluje ‘PizzyHut’ tak dobrego menu i co zdarza się rzadko Pracownika na szczeblu ‘pełen profesjonalizm.

Oświadczenie redakcji RadioParrot: Pracownica (pani Wioleta) powyższego obiektu jest nam obcą osobą, restauracje przy ul. Łabiszyńskiej 29 w Warszawie odwiedziliśmy pierwszy raz dnia 10 Sierpień 2018.