Wyróżnienie dla Restauracji Sushi MIDORI, Magiczna 18lok3 w Warszawie

nie szukaj dalej jesli sushi to znalazles

Wyróżnienie dla Restauracji sushi ‘MIDORI’: menu restauracji sushi „MIDORI”, ul. Magiczna 18 lok 3, 03-289 Warszawa (Białołęka), przy placu ‘Czerwona Torebka’

Redakcja RadioParrot wyróżnia za: profesjonalizm Kucharzy, zdolności wyważenia dobrego i oryginalnego smaku, zamówienie zrealizowane wg menu lokalu.

Na jedzeniu się znam bardzo dobrze jadam wykwintnych restauracjach na całym Świecie, porównanie dokonałem na restauracjach oryginalnych sushi w Australii prowadzonych przez Japońskich Kucharzy co nawet nie znali angielskiego. Uważałem do dnia dzisiejszego że poprzednie Japońskie restauracje mają najwyższą notę za jakość przyrządzonych potraw, cóż znalazłem przez przypadek nowe światowe menu w polskiej ‘MIDORI’, goszczono mnie w pewnej prywatnej rezydencji warszawskiej, a gospodarz zabrał mnie na spacer i przy okazji zwróciłem uwagę na małą restauracyjkę sushi, na której absolutnie nie zawiodłem się.

Podstawą zamówienia; SALMON YAKI TEN, ponadto polecam nie tylko dla Kobiet wyważone i w równowadze ziół i delikatnych kwiatów  – japońskie wino białe z umiarkowaniem.

Zamówienie składało się z różnych pozycji i każde z nich osobiście degustowałem nawet i dodatki z dań jak sałatki, etc..

Rachunek za te kilka pozycji jest zdecydowanie za niski, po zjedzeniu wśród gospodarza powiedziałem, że potrawa jest wykwintna i zrównoważona i moja ocena cenowa brzmiała rachunek za co najmniej 450 zł. Okazało się, że rachunek był na zaledwie 96 zł.

sushi w warszawie ul. magiczna 18 lok 3 - nie szukaj dalej

sushi w warszawie ul. magiczna 18 lok 3 – nie szukaj dalej, fot: radioparrot.com

Śmiało mogę polecać zagranicznym gościom, że NIE w centrum Warszawy jest super restauracyjka z Sushi, ale na jej peryferiach UL. MAGICZNA 18/3. Warto również wybrać się tu właśnie specjalnie w każdy dzień, a jak zauważyłem godz. otwarcia tak jak w Australii, czyli od 12.00 PM. Jak widać i słychać załoga restauracji ‘MIDORI’ to sami Polacy.

Godziny otwarcia:

niedziela 12:00–22:00
poniedziałek 12:00–22:00
wtorek 12:00–22:00
środa 12:00–22:00
czwartek 12:00–22:00
piątek 12:00–22:00
sobota 12:00–22:00

W tego rodzaju restauracjach bywałem w centrum Warszawy i na centralnych peryferiach jak i również w całej Polsce i w Świecie.

Oświadczenie redakcji RadioParrot: Restauracja „MIDORI” właściciele i pracownicy) powyższego obiektu są nam obcy, restauracje przy ul. Magiczna 18 lok 3, 03-289 Warszawa odwiedziliśmy pierwszy raz dnia 16 Luty 2019.

donate to web page