UFO Toma DeLonge’a oficjalnie wydane przez Pentagon

Entuzjasta kosmosu Tom DeLonge wzdycha nasze poszukiwania The Truth, ponieważ jego filmy UFO są oficjalnie wydawane przez Pentagon

Po spędzeniu znacznej części ostatnich pięciu lat poświęconych badaniu UFO i możliwości życia na innych planetach,były wokalista Blink-182 Tom DeLonge cieszył się czymś przełomowym w zeszłym roku, kiedy US Navy oficjalnie przyznała, że nie może zidentyfikować latających obiektów przechwyconych w serii filmów, które upublicznił za pośrednictwem swojej organizacji badawczej UFO To The Stars Academy.

Teraz Pentagon – tak, rzeczywisty Departament Obrony Stanów Zjednoczonych – oficjalnie opublikował filmy, które ich zdaniem pokazują “niezidentyfikowane zjawiska lotnicze”.

Chociaż US Navy przyznał filmy w zeszłym roku, rzecznik Sue Gough wydała oświadczenie za pośrednictwem strony internetowej Departamentu Obrony stwierdzając, Pentagon jest oficjalnie zwalnia je teraz “w celu wyjaśnić wszelkie nieporozumienia przez opinię publiczną, czy materiał, który został krążących było prawdziwe, czy nie jest więcej do filmów.”

“Po dokładnym przeglądzie departament ustalił, że autoryzowane udostępnienie tych niesklasyfikowanych filmów nie ujawnia żadnych wrażliwych możliwości ani systemów” – czytamy w oświadczeniu. “[To] nie wpływa na późniejsze dochodzenia w sprawie najazdów wojskowej przestrzeni powietrznej przez niezidentyfikowane zjawiska lotnicze.”

Filmy przyciągnęły międzynarodowe nagłówki i mnóstwo hitów na YouTube, gdy pojawiły się w latach 2017 i 2018. Pierwszy klip pokazał pilotów Marynarki Wojennej napotykających nieznaną szybką jednostkę w San Diego, pierwotnie przechwyconą w 2004 roku.

Dwa kolejne filmy, oba nakręcone w tym samym dniu w 2015 roku – co doprowadziło do spekulacji, że są tym samym obiektem – pokazały samolot obracający się niezwykle i szybko lecący nad łóżkiem wody.

CNN, który rozmawiał z pilotem David fravor w tym czasie,zgłosić go jako mówiąc im: “Jak zbliżyłem się do niego … szybko przyspieszył na południe i zniknął w mniej niż dwie sekundy. To było bardzo nagłe, jak piłeczka pingpongowa, odbijając się od ściany. Uderzy i pójdzie w drugą stronę.”

Donald Trump udzielił wywiadu abc news na temat filmów w 2019 roku, mówiąc: “Miałem na to bardzo krótkie spotkanie. Ale ludzie mówią, że widzą UFO. Czy w to wierzę? Nie szczególnie.”

(źródło: LouderSound); (RadioParrot.com)