Selena Gomez wydała dwie nowe piosenki w ciągu 24 godzin, ale „Saved The Best For Later”

„Mam milion pomysłów i będzie po prostu fajniej, będzie mocniej i będzie lepiej”

Selena Gomez miała całkiem niesamowite 24 godziny. Piosenkarka rozpoczęła imprezę od wydania w środę swojej emocjonalnej rozpadającej się ballady „Lose You to Love Me” , a następnie uptempo i tańczące „Look at Her Now” dzisiaj (24 października). A ponieważ nadchodzący album Gomez działa już od czterech lat, z przyjemnością w końcu podzieli się tym, nad czym pracuje.

„Wydaje mi się, że odczuwam ulgę bardziej niż cokolwiek innego”, wyjawiła dziś rano na antenie z Ryanem Seacrestem . „Minęły cztery lata, odkąd pracowałem nad tym albumem i jest to idealny moment, ponieważ zamierzam wydać go dwa lata temu, i żadne ze słów, które mówię, nie istniałyby”. Ale teraz, gdy przetworzyła to, co czuła podczas pisania „Lose You to Love Me”, wydanie piosenki miało sens. „Poświęcenie chwili, by poczuć uczucia, przez które przeszedłem, jest po prostu – nie wiem – jestem tak wdzięczna, że ​​to zniknęło” – powiedziała. „To również dziwne, ponieważ napisałem tę piosenkę ponad rok temu… i czuję się zupełnie inaczej niż wtedy, gdy ją napisałem”.

Nie trudno zrozumieć, dlaczego wydanie tego singla było, jej zdaniem, „interesujące”. Po pierwszym usłyszeniu wiadomo, że Gomez była bardzo załamana, kiedy to napisała. Ale już nie. „Jest też dla mnie piękniejsza, ponieważ dokładnie wiem, gdzie byłam, kiedy to napisałam i jak się czułam” – powiedziała. Zapytana, czy mogłaby rzucić piosenkę, gdy przechodziła przez nią zerwanie, powiedziała: „Absolutnie nie. To by się nie wydarzyło. Zajęło mi to dużo czasu. Ale teraz jest fajnie! Tak, uśmiecham się! To takie wspaniałe. ” Pisanie tego było sposobem na potwierdzenie jej uczuć. „Były dla mnie naprawdę prawdziwe” – powiedziała.

Dla Gomez niezwykle ważna jest umiejętność wyrażania się poprzez muzykę, aby być uczciwym wobec słuchaczy. „Myślę, że dlatego tak długo czekałam, aby wyrazić to, co czułem” – powiedziała. „Zawsze będę szczery z ludźmi. Nigdy nie byłem. Być może nie będę przez cały czas o tym zbyt gadatliwy, ale w tym miejscu jestem w stanie to wydać. W tym miejscu zamienia się w sztukę . ” I chociaż nikt nie chce złamać im serca, jest wdzięczna, że ​​udało jej się zmienić to doświadczenie w coś pozytywnego. „Myślę, że to piękne, że udało mi się zmienić to w nowy rozdział” – powiedział Gomez.

I na tym właśnie polegają jej dwie nowe piosenki: przewrócenie strony do nowego rozdziału. Chociaż „Lose You to Love Me” jest bardziej ponurym utworem, a „Look at Her Now” to jej życie „eksplodujące w tych wszystkich niesamowitych rzeczach”, oba działają podobnie. „Wiem tylko, że te dwie piosenki były podsumowaniem całkiem ładnego ukłonu” – powiedziała. „A reszta albumu dotyczy tego, gdzie jestem teraz i dokąd zmierzam. Więc moim zdaniem są to świetne piosenki, ale najlepsze zachowałem na później”.

„Mam milion pomysłów – kontynuowała – i będzie po prostu fajniej, będzie silniej i będzie lepiej”.

Jordyn Tilchen