Selena Gomez i Julia Michaels dostały pasujące tatuaże po ich niespodziewanym występie

Miranda McDonald

Dzień po tym, jak Selena Gomez serwowała upał w latach 90. na przyjęciu urodzinowym Julii Michaels na balu, gwiazdy pop nadal definiowały cele BFF podczas kolejnej epickiej nocy.

W poniedziałek (11 listopada) Michaels zabrała swoją wycieczkę Inner Monologue do Los Angeles, gdzie wraz z Selem zaprosiła wyprzedaną publiczność do pierwszego występu „ Niepokoju ”. Duet, siadając swobodnie na ławce i obejmując się rękami, przeszedł przez szczery kolaborant, w którym otwierają się na swoje doświadczenia z lękiem i depresją. I chociaż Gomez uroczo oblał liryka, zmusił tłum do śpiewania, a potem zakończył występ ciepłym uściskiem i pocałunkiem.

Po niespodziewanym występie Michaels napisał na Instagramie : „Jestem przekonany, że ostatnie kilka dni nie jest prawdziwe. Dziękuję @selenagomez za najbardziej epicki nagłówek, w jakim kiedykolwiek grałem. Kocham cię ponad słowa i„ Jestem bardzo szczęśliwy, że w końcu zaśpiewaliśmy nasze dziecko razem. ”

Ale to nie była jedyna znacząca część nocy pary – po koncercie dostali pasujące tatuaże. „Jest wytatuowany… moja strzała wskazuje na ciebie na zawsze”, napisała Gomez w swoim Instagram Story, obok zdjęcia jej i jej przyjaciółki w salonie tatuażu. Piosenkarka „ Spójrz na nią teraz ” przesłała również kilka ujęć za kulisami, a ona i Michaels zostali nasyceni kciukami pasującymi wzorami w kształcie strzałek.

Michaels, oczywiście, był integralną częścią ewolucji Gomeza jako gwiazda popu, współautor wielu filmów Revival , a także najnowszego singla Sel 1 „ Lose You to Love Me ”. To dobrze, że Gomez odwzajemniła przysługę, dołączając do jej BFF na scenie – a następnie utrwalając ten bliski związek.

[Madeline Roth]