Sekret: Aura ludzka, zobaczyć w sferze duchowej

Ostatnio, kiedy badałem temat aury, natknąłem się na artykuł, w którym wspomniano o okularach, które mogły zobaczyć w sferze duchowej. Jednakże, te okulary zostały barwione przez substancję chemiczną o nazwie “Dicyanin”, który jest również nielegalne i bardzo ograniczone, aby uzyskać ahold of.

Dlaczego barwnik dicyanina jest nielegalna? Dicyanin Dye jest nielegalna, ponieważ mówi się, że posiada specjalne właściwości, gdy umieścisz między dwoma szklanymi płaszczyznami. Powstały efekt daje każdemu możliwość zajrzenia do Królestwa Astralnej, wraz z widzeniem osób emanujących aurą. Zasadniczo udowadniając, że istnieje inna płaszczyzna rzeczywistości.

Wielu zastanawia się, dlaczego Dicyanin jest bardzo ograniczona, ponieważ nie jest to lek, nie jest fizycznie niebezpieczne, ani nie jest trujące. Jednak wykwalifikowany chemik z dużą zdolnością jest w stanie syntetyzować substancję chemiczną z podstawowym sprzętem laboratoryjnym.

Historia Dicyanin Dye

W 1920 roku naukowiec o imieniu Walter Kilner eksperymentował z substancją chemiczną o nazwie “Dicyanin”. Umieścił barwnik pomiędzy dwoma szklanymi płaszczyznami i przejrzał go. To, co znalazł, to zdolność do zobaczenia aury każdej osoby.

Okulary Auric

Ze względu na zdolność barwienia do blokowania widma światła białego, pomogło to Kilnerowi skoncentrować się na aurze danej osoby.

Przed 1940 roku, prywatni naukowcy mogli swobodnie korzystać z dicyaninu. W tym samym czasie rząd USA zakazał używania barwnika.

W 2010 roku, bardzo krótko publiczność była w stanie kupić Dicyanin Dye, ale szybko został ponownie zakazany. Kiedy chemik rządowy został poproszony, aby zobaczyć, jak sklasyfikowany był barwnik, chemik dowiedział się, że firma, która tworzy barwnik, przypisuje swoim klientom specjalny kod.

Chemik dowiedział się również, że jego kod bezpieczeństwa pozwolił mu kupić wszystkie LSD, Heroine i Kokainę, które chciał, ale nie posiadał wystarczjącego poziomu poufności, aby zażądać “Dicyanin Dye”.

George Andrews doświadczenie z obiektywami Auric

W swojej książce “Extra-Terrestrial Friends and Foes”. George C. Andrews naukowiec cytuje oświadczenie dyrektora Leading Edge Research nazwie Valdamar Valerian.

“… Mój przyjaciel i czwórka jego przyjaciół eksperymentowali ze strukturami krystalicznymi rok lub dwa lata temu (połowa lat 80-tych – Branton) i wymyślili, jak wyciąć je wzdłuż niektórych samolotów, aby mogli zobaczyć aurę lub pole energetyczne wokół ludzi. Wtedy odkryli, że wszyscy ludzie nie są “ludźmi”, ani ludźmi, których uważali za. Wydaje się, że niektóre humanoidy ET mają ciemnoniebieską jajową aurę.

(Uwaga: Kamera Aura opracowana przez Chuck Shramek – tak, ten sam Chuck Shramek z “Hale-Bopp Companion” kontrowersji – i inne wyraźnie pokazują 7 wielokolorowych “czakra” punktów ludzkiej duszy/matrycy ducha. Przypuszczalnie, ponieważ gady nie mają duszy, nie mieliby wielobarwnego pola aury. – Branton). Tak się składa, że wszyscy ludzie, których sprawdzili, że spełniają te kryteria, również nosili ciemne okulary i podejmowali wszelkie próby działania tak, jakby naprawdę nie chcieli mieć nic wspólnego z ludźmi w ogóle.

źródło: radioparrot.com