Wywiad: „Ludzie muszą otworzyć swoje umysły!” – Tom DeLonge o swojej nowej karierze eksperta UFO

Były piosenkarz Blink-182 ma teraz swój własny pokaz UFO. Opowiada o wystraszonych księżycowych spacerowiczach, tajemniczej katastrofie lat czterdziestych – i o tym, czego Donald Trump i Boris Johnson nie odważą się ujawnić

Na kilka sekund przed rozpoczęciem mojego wywiadu z Tomem DeLonge powiedziano mi: „Nie wspominaj o kosmitach”. Wydaje się to dziwne, ponieważ były frontman Blink-182 produkuje i czasami pojawia się w Unidentified: Inside America’s UFO Investigation , obecnie wyświetlanym na Sky. Ale obcy i UAP – termin jest obecnie niezidentyfikowanym zjawiskiem powietrznym, pomimo tytułu serialu – niekoniecznie muszą iść w parze lub galaretowatej macki w dłoni.

Jak widzisz, DeLonge bardzo zależy na tym, aby zachować wiarygodność. „Ludzie muszą zapiąć pasy”, mówi, „otworzyć swoje umysły i przestać mówić o, no wiesz, kosmitach i istotach pozaziemskich, ponieważ mam wrażenie, że to nie jest dokładnie to, czym jest”. Kosmici! Liczę dla mnie wynik niewymienionych obcych na 1-0.

Droga DeLonge od zuchwałego skate-rockowego frontmana do eksperta UFO / UAP może wymagać jakiegoś wyjaśnienia. Po pierwsze, to nie jest zwykła moda. „Bardzo się zaangażowałem, kiedy zaczynałem w siódmej klasie” – mówi. „Następnie, po tym jak Blink podpisał kontrakt z dużą wytwórnią, wykorzystałem swój pierwszy czek, aby kupić komputer specjalnie po to, aby dokładniej zbadać ten temat. To naprawdę wszystko, co kiedykolwiek robiłem poza muzyką i budowaniem rodziny ”.

Niezidentyfikowane ujawniają ustalenia ściśle tajnej grupy zadaniowej UFO za 22 miliony dolarów Pentagonu, która badała zagrożenie ze strony UAPS na całym świecie. Dzięki pomocy DeLonge, wojskowy materiał filmowy z tych incydentów został udostępniony do domeny publicznej. Podczas gdy dowody wizualne ograniczają się do ziarnistego materiału radarowego, przerażające jest to, że piloci, oficjele wojskowi i inni naoczni świadkowie, z którymi rozmawiano w Unidentified, opowiadają tę samą historię: wielokrotne obserwacje gigantycznego białego statku w kształcie kółka i krzyża poruszającego się w prędkości i trajektorie, które wydają się człowiekowi niemożliwe.

Blink-182 powstał, gdy DeLonge został przedstawiony basiście Markowi Hoppusowi w liceum w San Diego w 1992 roku. Perkusista Travis Barker nauczył się setlisty składającej się z 20 utworów w zaledwie 45 minut, przed koncertem w 1998 roku, kiedy poprzedni perkusista był zbyt pijany, by trwać. „Pamiętam podróż furgonetką i czytałam te książki pełne rządowych dokumentów i relacji świadków” – mówi DeLonge. „Mówimy o pilotach, oficerach – wszyscy bardzo wiarygodni ludzie, którzy zostali przeszkoleni w obiektach rakietowych. To znaczy astronauci, którzy chodzili po Księżycu, spotykali się, wiesz? Eee, prawda?

Blink-182 wydał sześć albumów, zanim DeLonge wycofał się w 2015 roku i zastąpił je wokalista / gitarzysta Alkaline Trio Matt Skiba. DeLonge założył firmę kosmiczno-naukowo-rozrywkową To the Stars , z którą obiecał zbadać głębiej rządowe tuszowanie UAP. Co nasuwa pytanie: czy ludzie myśleli, że kompletnie poszedł na kapelusz?

„Z pewnością ludzie się na mnie potykali” – mówi. „Gdyby aktor zrobił to, co ja, byłoby mniej dziwne, ponieważ tak naprawdę nie wiesz, kim są aktorzy. To rodzaj ich planu gry. Ale jeśli chodzi o muzyków, chcesz się ubierać jak oni, albo słuchać podobnych zespołów. Rock’n’roll ma tradycję bycia autentycznym i autentycznym ”.

DeLonge jest w 99% entuzjastą / ekspertem i 1% ekscentrykiem. Nie może odpowiedzieć na niektóre z moich pytań („Jaki jest najbardziej przekonujący dowód na istnienie kosmitów, jaki widzieliście?”) Ze względu na „kwestie bezpieczeństwa narodowego”. Ale on wyraźnie coś wie lub myśli, że coś wie. Ale o jakim poziomie rządowego tuszowania mówimy? Czy kosmici (teraz dla niego 2-1) naprawdę żyją wśród nas jak w Men in Black?

„Nie, wcale” – mówi DeLonge. „To nie jest konspiracyjne. Każdy może wejść na stronę CIA i przeczytać tysiące raportów. Jest tylko próżnia rozmowy. Nasz rząd przez dziesięciolecia był bardzo trudny w radzeniu sobie z czymś, co jest niezwykle zaawansowane, ale słabo rozumiane. Potrzebują czasu, aby się w to zagłębić, zrozumieć, zebrać dane i przeanalizować. ”

Jak na przykład? „Mamy fizyczny materiał z czegoś, co rzekomo uległo awarii pod koniec lat czterdziestych i możemy udowodnić, że to coś zostało zaprojektowane. Ta sprawa jest bardzo zaawansowana, aż do poziomu nano, i jest przedmiotem zainteresowania laboratoriów krajowych, rządu USA i armii USA.

„Jest też przypadek Nimitz , w którym setki statków przybyły na wysokość 80 000 stóp, obniżono do poziomu morza i zostały przechwycone przez najlepszych pilotów dział i przechwycone przez marynarkę wojenną Stanów Zjednoczonych za pomocą najbardziej zaawansowanego systemu radarowego na świecie. To znaczy, nie ma nic lepszego, niż coś, co wyląduje na trawniku w Białym Domu. Ale jeśli wrócisz do okładki Washington Post z 1952 r., Takie rzeczy są w całym Białym Domu ”. Odnosi się to do trwających kilka dni tajemniczych świateł na nocnym niebie nad stolicą USA . “Czym oni byli? A to na okładce największej gazety tamtych czasów ”.

Krążyły plotki – trzeba przyznać, że w internecie – że Barack Obama, odchodząc z urzędu, zamierza ujawnić coś ostatecznego na temat istnienia kosmitów. Czy DeLonge wie? „Nie mogę wiele powiedzieć” – mówi. „Ale wiem, że były chwile, kiedy niektórzy prezydenci byli blisko. Problem zawsze brzmi: jak ludzie to strawią, jeśli uderzymy ich w głowę olbrzymim młotem kowalskim? To przerażające dla ludzi w Pentagonie, kiedy próbują trzymać razem cywilizację taśmą ”.

Czy Trump wie coś, czego wszyscy nie wiemy? „Nie wiem, co on wie, ale wiem, że pomogliśmy zorganizować spotkanie informacyjne dla Białego Domu”. A co z Borisem Johnsonem? „Nie mam osobiście doświadczenia z rządem brytyjskim, ale wiem, że jest on absolutnie zaangażowany”.

Shaun Ryder o UFO , kolejnym programie Sky, który został wyemitowany w 2013 roku, widział frontmana Happy Mondays odwiedzającego takich jak Donald i Deirdre z Bolton, którzy twierdzili, że zostali uprowadzeni przez UFO. Czy Rydera należy traktować poważnie? “Absolutnie. Ale kiedy ludzie myślą o uprowadzeniach, może to nie być to, czym jest. Porwania istnieją od zarania dziejów. Rysunki jaskiń pokazują dokładnie te same byty, które ludzie widzą podczas tak zwanych uprowadzeń. Ludzie, którzy używają leków psychedelicznych, aby pomóc w zespole stresu pourazowego, depresji i lęku, widzą te same istoty, te same byty. Ludzie mówią, że te uprowadzenia mają miejsce podczas snu. Myślę, że ludzie dowiedzą się, że ma to wiele wspólnego ze świadomością i nie pochodzi tylko z innej planety. Wszechświat to o wiele więcej ”.

Więc gdyby bezpieczeństwo narodowe nie było problemem, czy DeLonge mógłby mi powiedzieć rzeczy, które sprawiłyby, że moje włosy stałyby na głowie? “Tak. Wydawało mi się, że znam większość niepokojących części, a potem zostałem o czymś poinformowany i nie spałem przez trzy noce. Myślę, że to, co nadejdzie, to lepsze zrozumienie tego, kim jesteśmy i dokąd powinniśmy się udać. I to mnie podnieca, ponieważ wierzę, że coś pięknego może powstać z czegoś tak niepokojącego ”.

Więc kosmici są prawdziwi? (Wygrywa 3-1.) „Rzeczy zostały napisane w tekście tysiące lat temu, jak słyszenie głosów w twojej głowie, płonący krzak, który mówił. Starożytne teksty mogły nazywać to Bogiem, ale mówię tylko, że to nie jest takie proste. Gwiazda Betlejemska – była to gwiazda czy statek? Ponieważ gwiazda jest naprawdę duża. Nie unosiłby się nad żłóbkiem ”.

Ameryka wybrała Joe Bidena …

…być 46. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Naród amerykański wyparł się czterech lat bandyckiej prezydentury.

Wybrali przyzwoitość zamiast dysfunkcji, fakty zamiast fikcji, prawdę zamiast kłamstw i empatię zamiast okrucieństwa. Odrzucili ostatnie cztery lata brzydoty, podziałów, rasizmu i ciągłych ataków na demokrację konstytucyjną.

Nawet gdy Trump planuje prawne wyzwania i pobiera bezpodstawne roszczenia dotyczące oszustw, jasne jest, że Ameryka idzie naprzód. Teraz zaczyna się prawdziwa praca.

Usunięcie Trumpa z Białego Domu to jedno, a naprawienie Ameryki to drugie. Wiele problemów systemowych, które dotykają ten kraj, pozostanie na swoim miejscu, gdy opuści on Pennsylvania Avenue.

Dwie ośmioletnie prezydencje demokratów w ciągu ostatnich 30 lat nie wpłynęły znacząco na te kwestie. Ogromna przepaść rasowa, segregacja szkolna, korozyjna nierówność, kryzys klimatyczny i deficyt demokracji w sercu amerykańskiego kolegium elektorów to tylko niektóre z problemów, przed którymi stoi nowy prezydent.

Ponieważ administracja Trumpa dobiega końca, z zadowoleniem przyjmujemy możliwość ponownego skoncentrowania się naszego dziennikarstwa na możliwościach, które stoją przed Ameryką: szansie naprawienia zepsutego systemu opieki zdrowotnej, przywrócenia nauki w rządzie, naprawy globalnych sojuszy oraz zająć się korozyjnymi uprzedzeniami rasowymi w naszych szkołach, systemie wymiaru sprawiedliwości i innych instytucjach.

Będziemy informować o masowej transformacji gospodarczej potrzebnej do powstrzymania zmian klimatycznych i nadal będziemy kwestionować niekontrolowaną siłę korporacji i wielkich technologii. Ale nie możemy tego zrobić sami. Potrzebujemy twojego wsparcia, aby kontynuować tę istotną pracę. W coraz większym stopniu polegamy na naszych czytelnikach, zarówno jeśli chodzi o moralną siłę do kontynuowania dziennikarstwa w takich czasach, jak i o siłę finansową ułatwiającą to raportowanie.

Uważamy, że każdy z nas zasługuje na równy dostęp do wiadomości i analiz opartych na faktach. Postanowiliśmy zachować bezpłatne dziennikarstwo Guardian dla wszystkich czytelników, niezależnie od tego, gdzie mieszkają i na co mogą sobie pozwolić. Jest to możliwe dzięki wsparciu, jakie otrzymujemy od czytelników w całej Ameryce we wszystkich 50 stanach. Wesprzyj Guardiana i RadioParrot.com, zacznij od 1 EURO – i zajmie to tylko minutę. Dziękuję Ci.

(źródło: TheGuardian), (RadioParrot.com)