Coldplay wkradł się do listy utworów w nowym albumie

Lista utworów niedawno ogłoszonego albumu Coldplay Everyday Life jest już dostępna – ale nie w sposób, którego można by się spodziewać. Zespół szczegółowo opisał swój nadchodzący LP w sklasyfikowanych sekcjach lokalnych gazet w Wielkiej Brytanii i Francji w epickim boju dla dziennikarzy drukowanych. Wyobraź sobie otwarcie czasopisma ze świeżą filiżanką papkowatego soku pomarańczowego, aby poszukać koncertu w niepełnym wymiarze godzin, a Coldplay ujawnia 16 nowych piosenek. Możesz przewrócić ten kubek na podłogę i wykrzyczeć kilka przekleństw, ponieważ ktoś będzie musiał to posprzątać.

Odkrycie Coldplaya zaskoczyło ludzi. Po raz pierwszy ogłosili to w „ Daily Post ” w Walii w środę (23 października), a następnie opublikowali podobne reklamy w gazetach takich jak australijski Sydney Morning Herald , francuski Le Monde i nowozelandzki Otago Daily Times . Wciąż pojawiają się wszędzie.

Jeśli uważasz, że to jakiś skomplikowany mistyfikator, zespół potwierdził, że to prawda na Twitterze dzięki tweetowi podpisanemu przez gitarzystę Jonny’ego Bucklanda, który dorastał w Walii. „Kiedyś miałem wakacyjną pracę w Daily Post , wystawiając zdjęcia domów na sprzedaż. Nie byłem w tym zbyt dobry” – czytamy.

Jak dotąd wprowadzenie Coldplay do codziennego życia było interesujące. Na początek ogłosili to w listach wysłanych do fanów, ujawniając, że pracowali nad tym przez „100 lat”. O ile nie są zaangażowane podróże w czasie, jest to prawdopodobnie zgodne z motywem przewodnim zespołu w tym konkretnym dziele.
Zespół zamieścił także na Instagramie tajemnicze zdjęcie, które pojawia się również na stacjach metra na całym świecie, najwyraźniej pokazując członków jako czterech w grupie muzycznej sprzed stu lat, wraz z odpowiednią odzieżą i bębnem basowym z napisem „The Wedding Band Dance Orkiestra.” Gdy zbliżamy się do daty premiery płyty 22 listopada, nie wiadomo, jakie inne przystanki zatrzyma Coldplay. Czy mogliby transmitować LP na żywo z powierzchni księżyca?

Trey Alston