Camila Cabello wydaje w przyszłym miesiącu ostateczny przewodnik po młodej miłości

Camila Cabello

To jest oficjalne. Zapisz datę. 6 grudnia Camila Cabello wyda swój drugi album, Romance. Będzie tam wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o współczesnej miłości.
A potem, w przyszłym roku, Camila pojedzie w trasę koncertową, aby wesprzeć swój nadchodzący LP, w którym znajdą się jej wcześniej wydane single „ Shameless ”, „ Cry for Me ”, „ Liar ” i „ Señorita ” z Shawnem Mendesem.

View this post on Instagram

I can’t believe this is happening. Romance. December 6. I just wanted this album to sound like what falling in love feels like, pretty impossible thing to do but I can say I gave it all I had. I’ve never lived as much life as I did writing this album. It was messy, and beautiful, unforgettable and at times so painful I wish I could forget, it was excruciatingly consuming and impossible not to get lost in, it was mine… and now it’s yours. ♥️ I hope you love it as much as I’ve loved living it. You can preorder the album this Friday ♥️ and there’s a new song Living proof that comes out with the pre order this Friday 😭 one of the first and one of my favorite songs I wrote for the album. WHOAH. Overwhelmed. ♥️ OH MY GOD AND A TOUR!!!!! North America, verified fan sign ups for #TheRomanceTour are happening right now!! It’s gonna be magic, I can’t wait 😭 More dates to come ♥️ #RomanceIsComing

A post shared by camila (@camila_cabello) on

Cabello ujawnił na Instagramie zdjęcie okładki płyty LP (która została już ujawniona) i długą notatkę, która zawiera pierwsze szczegóły tego, jak zabrzmi płyta LP. „Chciałam tylko, aby ten album brzmiał jak to, co się zakochuje, bardzo niemożliwe, ale mogę powiedzieć, że dałem z siebie wszystko” – napisała. „Nigdy nie żyłem tak długo, jak pisałem ten album. Był bałaganiarski, piękny, niezapomniany i czasami tak bolesny, że chciałbym zapomnieć, był niesamowicie pochłaniający i niemożliwy do zgubienia się, był mój … a teraz jest twój. ”

Wraz z ujawnieniem Cabello ogłosił także trasę Romance, która rozpocznie się w przyszłym roku 29 lipca w Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej, i kończy ją 26 września w Miami.

Sprawdź daty tras poniżej.
07/29 – Vancouver, Kolumbia Brytyjska @ Rogers Arena
07/31 – Everett, WA @ Angel of the Winds Arena
08/20 – Portland, OR @ Moda Center
08/04 – Sacramento, Kalifornia @ Golden 1 Center
08/05 – San Francisco, CA @ Chase Center
08/07 – Los Angeles, CA @ STAPLES Center
08/11– San Diego, Kalifornia @ Pechanga Arena San Diego
08/12 – Glendale, AZ @ Gila River Arena
08/14 – Salt Lake City, UT @ Vivint Smart Home Arena
08/16 – Denver, CO @ Pepsi Center
08/20 – Fort Worth, Teksas @ Dickies Arena
08/19 – Houston, TX @ Toyota Center
08/21 – San Antonio, TX @ AT&T Center
09/04 – Toronto, ON @ Scotiabank Arena
09/05 – Detroit, MI @ Little Caesars Arena
09/08 – St. Paul, MN @ Xcel Energy Center
09/09 – Rosemont, IL @ Allstate Arena
09/11 – Boston, MA @ TD Garden
09/12 – Laval, Quebec @ Place Bell
15.09 – Filadelfia, PA @ Wells Fargo Center
09 / 16– Waszyngton, DC @ Capital One Arena
09/18 – Nowy Jork, NY @ Madison Square Garden
09/22 – Nashville, TN @ Bridgestone Arena
09/23 – Duluth, GA @ Infinite Energy Arena
09/25 – Orlando, Floryda @ Amway Center
09/26 – Miami, Floryda @ American Airlines Arena

[Trey Alston]