Warsaw: Rafał Trzaskowski usuwa stronę internetową, aby nie było śladów – 바르샤바 : Rafal Trzaskowski는 흔적이 없도록 웹 사이트를 제거합니다 –

Po wyborach politycy często weryfikują swoje zdanie w kwestii niektórych swoich zapowiedzi, ale Rafał Trzaskowski przechodzi już samego siebie! Wyborcy i konkurenci polityczni pytają, kiedy zrealizuje on swoje obietnice, a ten… usuwa stronę internetową, by zatrzeć ślady po swoim programie. Oj, tak się nie robi, panie prezydencie!
Kilka dni temu warszawski radny Prawa i Sprawiedliwości Sebastian Kaleta złożył interpelację w sprawie obietnic, jakie Rafał Trzaskowski składał w kampanii wyborczej. Niewiele czasu minęło od zaprzysiężenia, a prezydent stolicy już zmienił zdanie w wielu kwestiach.
Wątpliwości budzi m.in. obietnica darmowych żłobków dla wszystkich dzieci.
W swojej interpelacji radny Kaleta powołał się na stronię internetową trzaskowski.pl, na której można było znaleźć program wyborczy Trzaskowskiego. Współpracownicy odpowiadający za wizerunek prezydenta musieli mocno się głowić, co z tym fantem zrobić, aż wreszcie wymyślili – tak, stronę trzeba skasować. I skasowali.
Obecnie po wpisaniu adresu trzaskowski.pl przeniesiemy się na… stronę Trzaskowskiego na Facebooku. Po obietnicach niby nie powinno być śladu, ale Sebastian Kaleta przechytrzył polityka PO i ma zapisane czarno na białym, to co Trzaskowski obiecywał przez ostatnie kilka miesięcy. Oby w pamięci mieli to też warszawiacy.
źródło/więcej: ( Niezalezna )