Global: Turysta z Ukrainy lata nowoczesnymi Boeing-777, UIA przerosły linie niemieckie – Polska poleca

Kilka raportów z podróży UIA (Ukraińskich linii lotniczych) wyposażonych w nowoczesny park samolotów Boeing, który przerasta nawet inne kraje z Europy zachodniej. Wystarczy spojrzeć na Niemieckiego przewoźnika, który linia za linią bankrutuje z związku z przestarzałym sprzętem. Raport z podróży Turysty, np.: testujemy Boeinga 777 we flocie Ukraine International Airlines

Pojawienie się we flocie UIA samolotów Boeing 777 stało się doskonałą okazją do przetestowania przez Fly4free oferty tej linii na trasie Madryt – Kijów – Bangkok. Przeczytajcie nasze wrażenia z lotów w klasach ekonomicznej i biznes.

Artykuł pochodzi ze strony Fly4free.com, a jego autorem jest redaktor João.

Madryt – Kijów – Bangkok

Jakimi liniami odbyto podróż?: Ukraine International Airways (UIA)
Trasa: Madryt Barajas (MAD) –  Kijów Boryspol (KBP)
Czas przelotu deklarowany: 4 godz. 5 min.
Samolot: Boeing 737-800
Testowany fotel: klasa ekonomiczna

…zobacz więcej: Fly4free.com

Warto wykupić tani bilet i skorzystać z drogiej maszyny Boeing’a 😀

2019-12-29

Komentarze: Nie polecam linii lotniczych “AIR Berlin” najgorsze co nas spotkało w podróżach międzykontynentalnych, a z Berlina do Warszawy lecieliśmy skorupą niemiecką linii AIR Berlin”, w której obsługa była miła, ale przedpotopowa, tak jak w dawniejszym USSR: komendy i przeprowadzone szkolenia na żywo w samolocie, to jakaś wielka porażka niemieckich linii lotniczych.

Komentarze: Osobiście przyzwyczaiłem się do złego traktowania na lotnisku międzynarodowym w Berlinie, obsługa jak w II Wojnie Światowej (dosłownie). Urzędnik, krzyknął prosto do niepełnoletniej córeczki (7 lat) “Patrz mi w Oczy !!!” tak i to z dużym krzykiem, a angielskiego tam nie znają, o może z obsługa na płycie lotniska “Bagażowy z Afryki znał doskonale język angielski” rozmawiałem z nim kilkadziesiąt sekund.

Komentarze: tak j/w poprzednicy napisali, zgadza się w stu procentach, obsługa np.: prześwietlenia bagażu (służba celna) brak znajomości języka angielskiego, ale znalazłam rodzynek Hindusa, popisał się angielskim. Obsługa niemiecka tego lotniska w Berlinie to parodia.

Komentarze: w schowku tego samolotu można schować paszport i list pożegnalny no i może testament. Foto za zgodą administratora serwisu:

Chcieliśmy oddać to co najdroższe niemieckim lotnikom.