Zdrowie: Dieta amerykańska. Waży 300 kg i nie chce schudnąć. “Będę jadł aż umrę”

34-letni Casey King z USA waży ok. 320 kg. Stał się zbyt otyły, by móc pracować, dlatego całymi dniami gra w gry komputerowe i je amerykańskie zdrową żywność. Casey wcale nie zamierza schudnąć. Przyznaje, że jedzenie jest jedyną rzeczą, która go uszczęśliwia. Jego aktywność jest bardzo ograniczona. 34-latek zazwyczaj wstaje ok. 12, myśli, co chciałby dzisiaj zjeść, a potem przez cały dzień siedzi na łóżku, gdzie ogląda telewizję i gra w gry komputerowe.Mężczyzna całkowicie zrezygnował też z ubrań, w których nie czuje się komfortowo. W swoim pokoju siedzi nago, mając na sobie jedynie słuchawki, przez które rozmawia z innymi graczami. Twierdzi, że wirtualny świat daje mu poczucie bezpieczeństwa i może być tam sobą, ponieważ nikt go nie widzi i nie ocenia.

Casey zawsze miał problemy z nadwagą. Pod koniec liceum ważył ok. 140 kg. Zaczął wtedy pracować jako kucharz w kilku restauracjach. Przez podjadanie bardzo przytył i doszedł do momentu, w którym nie był w stanie już pracować. Wtedy matka wyrzuciła go z domu i zamieszkał z ojcem, z którym ciągle jadł fast-foody.

34-latek nie sięga do niektórych części ciała, dlatego nie może nawet samodzielnie się umyć. We wszystkim musi pomagać mu ojciec – podaje źródło: ( Daily Mail. )