Polska: Samochód na wodę, każdy ma prawo go mieć

Informuję, że Wodór jest BEZZAPACHOWY i należy testować w otwartych dobrze wietrzonych pomieszczeniach lub na zew. budynku.

Nie chwal się, nie robisz tego na handel. Twoje zmiany dadzą Tobie oszczędności od W Zależności ile przepracujesz kilometrów, przykład Twoje Auto spala 10 litrów benzyny na 100 km, a robisz dziennie 100 km to oszczędność w ciągu 1 roku wynosi = 53,90 zł , suma roczna = 13.475,00 (trzynaście tysięcy czterysta siedemdziesiąt pięć złotych) (czas podany to tylko jakbyś jeździł w dni robocze, czyli w sumie 250 dni – standard, nie liczyliśmy wyjazdów po pracy, podróże inne).

Ogniwo paliwowe może pracować w szerokim zakresie temperatur, od 70 ° C do 1000 ° C. W zależności od wybranej temperatury, rodzaju elektrolitu i elektrod, pośrednie reakcje chemiczne różnią się, ale ogólna zasada pozostaje ta sama.


Podnosząc temperaturę, reakcje są szybsze, co zwiększa przepływ baterii, ale specyficzne problemy techniczne związane z wysokimi temperaturami ograniczają te aspekty. W ekstremalnych temperaturach , ogniwo musi być wykonane odpowiednich stopów i koniecznie dobrze izolowane termicznie.