Zdrowie: Zapobieganie osłabień wątroby i zahamowanie starzenia

Wątroba to bardzo ważna część naszego ciała. Wykonuje ponad 500 prac dla naszego organizmu, w tym trawienie pokarmu, wydalanie substancji toksycznych z organizmu, dostarczanie energii do organizmu, zapewnienie zdolności do walki z chorobami. Jeśli w wątrobie występuje infekcja, staje się ona chorobą. Dla których leczenie jest konieczne. Pozbądźmy się słabości wątroby i jakie są domowe środki zapobiegające chorobom?

Jakie są choroby wątroby

 1. Rak 
 2. Żółtaczka jondiss
 3. Wirusowe zapalenie wątroby
 4. Tłuszczowa wątroba
 5. Obrzęk wątroby

Jakie są przyczyny chorób dźwigni

W przypadku zaniedbania w wodzie pitnej może występować kilka chorób związanych z wątrobą.

 1. Palenie papierosów i nadużywanie alkoholu
 2. Używanie przypraw olejowych w żywności
 3. Jedzenie niezdrowego jedzenia
 4. Używanie antybiotyków
 5. Zaparcia przez kilka kolejnych dni
 6. Spożywanie podrabianych leków

Objawy uszkodzenia wątroby

Jeśli znasz objawy chorób dźwigni, bardzo łatwo jest je leczyć i zapobiegać. Jeśli którykolwiek z tych objawów wystąpi u pacjenta, nie należy lekceważyć go i od razu wykonać badanie lekarskie.

 1. Wada układu pokarmowego
 2. Pee-color
 3. Obrzęk żołądka
 4. Żółknięcie oczu i twarzy
 5. Cienie pod oczami
 6. Zapach ust
 7. Słabość

Strona główna środki zaradcze w celu usunięcia osłabienia wątroby

Obecnie wzrasta liczba chorób związanych z wątrobą. Jest to bardzo ważny organ do trawienia pokarmu. To wątroba zmienia węglowodany w glukozę i przekształca toksyczne substancje w białka. Przez co nasz organizm zapobiega infekcjom. Dowiedzmy się, jakie środki zaradcze w domu mogą pomóc w usunięciu słabości dźwigni.

1. Szpinak i marchew

Aby zmniejszyć temperaturę i obrzęk wątroby, należy pić szpinak, a sok z marchwi powinien pić rano i wieczorem, dzięki czemu wiele chorób wątroby szybko się regeneruje. Kurkuma jest bogata w właściwości antyseptyczne, które wpływają na dźwignię jako panaceum. Picie mleka z kurkumą przed snem w nocy, osłabienie wątroby kończy się i staje się siła.

2. Kidsley

Użyj butelki dźwigni, aby usunąć ciepło. Zrobić proszek z korzeniami korzenia methi i wymieszać go w przegotowanej wodzie, schłodzić i pić i pić.

3. Ocet jabłkowy

Ocet jabłkowy tj. Ocet jabłkowy może wydzielać szkodliwe substancje z organizmu. Wątroba dostaje siły, pijąc ją co najmniej 2 razy w ciągu jednego dnia, mieszając jedną łyżeczkę octu jabłkowego z miodem w wodzie. Przed zjedzeniem jedzenia dodaj ocet jabłkowy do wody i zmniejsz nadmiar tłuszczu poprzez jego wypicie.

4. Papaya

Po obrzęk wątroby, wziąć dwie łyżeczki soku z papai dziennie z sokiem z cytryny i pić trzy razy dziennie. Przyjmij to lekarstwo przez miesiąc i spowoduje to powiększenie wątroby.

5. Cebula

Jedzenie 700 gramów cebuli dwa razy dziennie, choroba marskości wątroby się kończy.

6. Cytryna

Wyciśnij cytrynę do szklanki wody i dodaj soli kamiennej i wypij ją trzy razy dziennie, aby wyeliminować osłabienie i ciepło wątroby.

7. Amla

Amla, bogata w witaminę C, działa wzmacniająco na wątrobę. Sok Amla w proszku lub amla spożywany jest 20 gramów trzy razy dziennie w ciągu dnia, wszystkie choroby wątroby kończą się za kilka dni.

8. Lassi

Jeśli w wątrobie wzrasta ciepło, dodaj czarny pieprz i asafetidę do szklanej lassi i wypij ją. To usunie ciepło wątroby

9. Ceglana trawa

W przędzy pszenicznej występuje wiele składników odżywczych, które mogą wzmocnić wątrobę. Dlatego, aby usunąć słabość wątroby, żuć słomę pszeniczną lub zrobić jej sok i spożywać go.

Jak usunąć zapalenie wątroby

Aby usunąć zapalenie wątroby, metody opisane poniżej muszą być uregulowane przez co najmniej 1 miesiąc.

 1. Nie jedz słodkich rzeczy.
 2. Zamiast chleba, weź dużo zielonych warzyw, takich jak tykwa, szpinak, gorzka tykwa, marchew, pomidory i owoce, takie jak papaja, amla, bambusy i lechi.
 3. Zjedz mniej przypraw pieprzowych w warzywach.
 4. Większy pobór wody.
 5. Lassi lassi i maślanka będą bardzo korzystne.
 6. Zminimalizuj użycie smażonego sera w ghee i oleju.

Środki na dbanie o wątrobę

 1. Pij tyle wody, ile to możliwe.
 2. Unikaj alkoholu i palenia.
 3. Nie jedz smażonych i pikantnych potraw.
 4. Nie należy przyjmować leków antyseptycznych bez żadnego powodu.
 5. Nie używaj podrabianych leków.
 6. Ćwicz i wykonuj codzienne ćwiczenia.

Słabość dźwigni można usunąć, podejmując środki opisane w tym artykule. Wiele osób skorzystało z tych eksperymentów. Ponieważ jest to terapia miejscowa, dlatego też nie ma efektów ubocznych. Bez nich nie możesz się wahać. Ale po konsultacji z lekarzem jest jeszcze lepiej. Wystarczy w przychodni pobiorą Tobie krew i na drugi, a nawet za parę godzin wynik gotowy. (źródło: Mrs Gunjan )