Nasa: Teleskop Keplera odkrył 1284 nowych planet

W dzisiejszej deklaracji najczęściej wyszukiwanych planet NASA poinformowała o zakończeniu budowy 1284 nowych planet z naszego Układu Słonecznego. Poza naszym słońcem informacja o liczbie tych planet obracających się wokół innej gwiazdy podwoiła się. Te planety zostały odkryte przez Kosmiczny Teleskop Keplera Kosmicznego Teleskopu Keplera.

NASA powiedziała, że ​​dziewięć z nich to planety, w których ukryte są ogromne możliwości życia.

Siedziba NASA, naukowiec z Waszyngtonu, Ellen Stauffan Ellen Stofan, powiedziała: “Daje nam to nadzieję, że znajdziemy planety Ziemi, które obracają się wokół jakiejkolwiek innej gwiazdy poza Ziemią.

Stofen stwierdził ponadto, że podwoiło to liczbę planet przeszukiwanych przez Keplera.

Kosmiczny Teleskop Keplera

Kepler Space Telescope Lipiec 2015 Plenand Candidate Catalog potwierdza analizę 4302 Potential Planet Confirms

Spośród nich 1284 to osoby, które mają ponad 99% szans na życie podobne do Ziemi.

Dodatkowe 1327 planet nie jest w stanie spełnić obowiązkowych wymagań dotyczących życia na żywej planecie, ale te należycie zbadane podmioty kontynuują.

Pozostałe 707 planet może być jak inne rodzaje zjawiska astrofizycznego. 984 planet zostało już przeanalizowanych za pomocą drugiej techniki.

Paul Hertz , dyrektor oddziału Astrofizyki NASA, Paul Hertz, powiedział: “Zanim uruchomimy Kosmiczny Teleskop Keplera, nie wiedzieliśmy, że exposaty są bardzo nieliczne w Galaktyce lub jest to normalne.

Hertz dziękując Kepler Space Telescope i Research Community powiedział, że dzisiaj wiemy, że istnieje wiele planet, które sprawiają, że jest bardziej okrągły niż gwiazdy.

Korzystając z tych informacji, przygotujemy naszą następną misję, aby dowiedzieć się, czy jesteśmy sami we wszechświecie, czy kimś podobnym do nas.

Kepler przechwytuje dyskretne sygnały odległych sygnałów odległości planetarnych bardzo daleko, ponieważ używa mniej światła, gdy gwiazdy pojawiają się przed swoimi planetami.

Dwie dekady temu mieliśmy swoją pierwszą Exoplanet Expoplanet, następnie naukowcy musieli potwierdzić potencjalną planetę, przetwarzając ją.

Nowe odkrycia oparte są na nowych metodach, z których można jednocześnie badać wielu Planet Candidates.

Spośród planet, które zostały potwierdzone, 500 z nich może być skałami podobnymi do ziemi na podstawie ich wielkości.

Istnieje wielka możliwość posiadania życia na 9 planetach, ponieważ jak najwięcej od naszego słońca, takiego jak nasza ziemia, pochodzi od Słońca; W takiej sytuacji na powierzchni może być wystarczająco dużo ciepła, aby woda mogła się zatrzymać.

Wraz z tymi 9, 21 innych egzoplanet może również być członkami tej konkretnej grupy.

Katolicki misjonarz NASA, Natalie Batalla Natalie Batalha powiedziała, że ​​to badanie pomoże Keplerowi w pełni wykorzystać potencjał, dostarczając szczegółowych informacji o tych gwiazdach, które mają zdolność utrzymania życia, przyszłości planet podobnych do Ziemi Zainspiruje Cię do zbudowania misji, aby znaleźć życie.

Do tej pory odkryto około 5000 Planet Candidates, z czego 3200 zostało potwierdzonych, a 2325 z nich zostało odkrytych przez Kepler Space Telescope. (źródło: Kepler Mission )