Polska: Znakomita persona wyróżniła Polskę w pozytywach co u Gessler?

Przed kamerami zapewniają o wzajemnym wsparciu i miłości. Jednak w rodzinie Magdy Gessler (65 l.) nie zawsze jest kolorowo. Ostatnio kością niezgody między jej dziećmi stał się planowany na przyszły rok program syna restauratorki.                                           

Lara Gessler (29 l.) od dawna starała się o prowadzenie kulinarnego show. Jednak jej rozmowy z włodarzami TVN kończyły się na niczym. Jakież było więc zdziwienie Lary, gdy dowiedziała si niedawno, że w siostrzanej stacji – Food Network – swój program w przyszłym roku będzie miał jej przyrodni brat Tadeusz Müller (35 l.). Przypomnijmy, że swój show ma tam też Magda Gessler. Mowa o programie “Sexy Kuchnia”.

– Okazało się, że to matka stoi za tym pomysłem programu Tadeusza. Larze jest przykro, że nie otrzymała takiego samego wsparcia, choć mama wie o jej ambicjach. Dziwi się też Tadeuszowi, że nagle zamarzył o karierze medialnej, bo zawsze powtarzał, że show-biznes go nie interesuje – słyszymy od znajomego rozżalonej Lary Gessler. Cóż, Larze zostaje na razie wspominanie swojego udziału w “Ameryce Express”, gdzie wystąpiła w duecie z Piotrem Sałatą. (źródło:Fakt)