Grecja: Trzy osoby zaginione w Ewii z powodu złej pogody – Cyklon “Zorbas/Ζορμπάς”

Zorbas pozostawił ogromne katastrofy – wiele problemów na Peloponezie, gdzie Argos “otworzył” niebo – Trzy zaginione osoby w Evia.

Trzech zaginionych osób w Evia, po rozległym przejściu Cyclone Zorba , podczas gdy gminy Limni-Mandoudi, a także lokron w Lokion w Fthiotida, zostały ogłoszone w nagłym wypadku przez starostę Sterea Ellada, Kostasa Bakoyannisa.

W tej chwili brakuje pary, 67-letniego mężczyzny i 58-letniej kobiety, której ślady zostały utracone w Mantoudi. Zignorował także 27-latka w tym samym obszarze.

Młody człowiek jechał samochodem z 24-letnim partnerem, kiedy zmuszono ich do przerwania drogi, gdy droga zmieniła się w potok. Dziewczynce udało się złapać w pień drzewa, gdzie przebywała przez wiele godzin, ale nie znalazła 27-latka.

Należy zauważyć, że wcześniejsze informacje Alpha mówiły o innej zaginionej osobie w Skiathos.

W Mantoudi przepełniła się rzeka Kireas, co spowodowało zalanie domów, a także miejscową straż pożarną. Ludzie wspinali się na dachy swoich domów, aby się chronić. Ruch między Mandoudi i Prokopi został przerwany, podczas gdy torrenty zabrały wszystko do Prokopi.

Na południowym krańcu Fthiotida, w okolicach Agios Konstantinos z Arkitsa i Atalanti, sklepy zalały wody, a potem zła pogoda uderzyła w Theologosa i Malessasa.

W Theologos morze stało się … jednym z osadą, podczas gdy połączenia do straży pożarnej dla ludzi uwięzionych w samochodach były trwałe.

Przygodowe zakończenie było przygodą dla pary Amerykanów zidentyfikowanych na Górze Chlomos w pobliżu Atalanti, kiedy wsadzili błoto do błota i poprosili o pomoc, która została ostatecznie zidentyfikowana przez strażaków we wczesnych godzinach i bezpiecznie doprowadziła do Atalanti.

 źródło: Dikaiologitika
źródło: edit/Lang PL: Studio Warsaw Joseph Robert Kozubek, RadioParrot.Com