Deweloper Budowlany od Wczoraj zmienia technologie

Niezwykle wydajny projekt domu łączy w sobie najnowocześniejsze, energooszczędne budownictwo, urządzenia i oświetlenie z komercyjnie dostępnymi systemami energii odnawialnej, takimi jak słoneczne ogrzewanie wody i energia słoneczna . Korzystając z lokalnego klimatu i warunków na budowie, projektanci mogą włączyć pasywne ogrzewanie słoneczne i chłodzenie oraz energooszczędne strategie kształtowania krajobrazu

Celem jest ograniczenie zużycia energii w domu tak oszczędnie, jak to możliwe, a następnie spełnienie zredukowanych wymagań dzięki lokalnym systemom energii odnawialnej. Aby dowiedzieć się więcej na temat szczegółów projektowania i budowy ultra-wydajnego domu, odwiedź Building America Resources for Energy-Efficient Homes .

Inną strategią osiągnięcia ultra wydajnego domu jest zbudowanie lub przebudowanie na rygorystyczny, dobrowolny standard domu pasywnego . Rezultatem jest wyjątkowo dobrze izolowana, szczelna struktura o znacznie zmniejszonych wymaganiach dotyczących ogrzewania i chłodzenia.

W wielu częściach kraju właściciele domów mogą odzyskać część kosztów poprawy efektywności energetycznej i energii odnawialnej poprzez rabaty i inne zachęty finansowe. Odwiedź bazę danych State of incentives for Renewables and Efficiency dla aktualnej listy zachęt w Twojej okolicy.

edit,translate by Joseph Robert Kozubek